BRO.

STEHY A VZPOMÍNKY Ručně vyšívané originály & giclée tisky Probírám tisíce fotografií a chci zastavit to plynutí, ten úprk bez pohnutí. Vzpomínky. Cizí lidé, muži a ženy, které jsem důvěrně poznala a dokážu bez nich žít, mí milovaní, čísi malá holčička, moje děti, nesrozumitelné štěstí, otisk rtěnky na zpětném zrcátku, zeleň letních trávníků, vánoční strom, mraky, stín, zářivé jasno, pláž, která čeká, že se vrátíme mladí a krásní, neznámé místo, na kterém kdosi prožil celý život, hudba na liduprázdném betonovém parketu, vycházející hvězdy. Být tam znovu, prožít to poprvé. Roztáhnout závěsy a pustit vítr do prosluněného, prostorného bytu. Trvá to jen krátkou chvíli, pár vdechů a výdechů, ale s každým dalším stehem je tu i vůně k zešílení drahá, pohladím jí místo, kde bude jednou vráska, říká, že ho milovala, konečně jsem si jistá. S každým stehem to vidím a slyším tak živě, tak ostře, život mu protéká srdcem a já to cítím, cítím jako by bylo mé. Všechno je v dotyku. Nic se neztrácí.

www.by-bro.com


najdete nás v místnosti:

4.04c

program:

Série workshopů

po-čt 15 -18h
pá, so 13-16h

Vyšívání na oděv. Speciálně pro tuto sérii workshopů v rámci Prague Design Weeku připravím motiv (ilustraci) a ukážu, jakým způsobem ho přenést na látku a následně vyšít.

Cena workshopu: 450 Kč
V ceně je motiv, vyšívací rámeček, hedvábné nitě, vyšívací fólie, látky pro aplikace.

Počet účastníků jednoho workshopu je maximálně 5 osob.

Rezervace na tel.: + 420 724 966 471
Změna termínů vyhrazena.

DALŠÍ VYSTAVOVATELÉ

Uvidíte živě ve dnech 21. ― 27. května 2018

Pátý ročník designérské přehlídky Prague Design Week 2018 se uskuteční v bývalém bytovém domě v Kampusu Hybernská 4 nedaleko Obecního domu. Sedm dnů se ve dvou patrech představí tvorba designérů, šperkařů, módních návrhářů, kreativců, ateliérů, škol i firem.

1místo
7dní
82vystavovatelů
VÍCE INFORMACÍ

Zůstaňte ve spojení

Sledujte náš web a sociální sítě.