Reformát & Studio Divize

Studio Divize je volné seskupení grafických designérů a ilustrátorů. Zaměřuje se na tvorbu korporátních identit, vizuálních stylů kulturních a uměleckých aktivit, layoutů publikací ad. Souběžným projektem Studia Divize je projekt Reformát – papírnictví z druhé ruky. Odpad tak dostává druhou šanci stát se součástí nových produktů – cestovních deníků, herbářů, kuchařek, fotoalb, tašek, penálů ad. Během roku 2018 otevíráme v Praze nový multifunkční prostor otevřený veřejnosti. Jeho součástí bude otevřená knihařská dílna, grafické studio a obchod s našimi produkty.

www.reformat.cz


najdete nás v místnosti:

4.32

program:

V rámci přehlídky budeme po celý týden pořádat workshop, kde si bude moci každý návštěvník vyzkoušet proces výroby produktu z odpadového materiálu a pochopit tak naši projektovou myšlenku.

Koktejl – 24. 5. v 19.00

DALŠÍ VYSTAVOVATELÉ

Uvidíte živě ve dnech 21. ― 27. května 2018

Pátý ročník designérské přehlídky Prague Design Week 2018 se uskuteční v bývalém bytovém domě v Kampusu Hybernská 4 nedaleko Obecního domu. Sedm dnů se ve dvou patrech představí tvorba designérů, šperkařů, módních návrhářů, kreativců, ateliérů, škol i firem.

1místo
7dní
82vystavovatelů
VÍCE INFORMACÍ

Zůstaňte ve spojení

Sledujte náš web a sociální sítě.