Aspoň Tohle

Umělecké betonářství Aspoň Tohle jsme založili v červenci 2018 jako snahu živit se tím, co nás baví, a to je bezesporu práce s betonem. Výrobky z naší dílny se vyznačují neotřelým tvarem, promyšleným způsobem užívání a betonovou trvanlivostí. Kombinujeme klasické sochařské postupy s výdobytky moderní vědy zejména na poli fyziky, chemie a elektrotechniky. Naše výrobky tak nejsou jen designovou okrasou, ale především funkčním předmětem.

www.aspontohle.cz


najdete nás v místnosti:

203

program:

Nabídneme workshop zaměřený na modelování, formování a odlívání. Zároveň bychom chtěli využít prostor k vystavení jakési evoluce při tvorbě naší solární lampy "Kverdlík". Tu bychom měli i okomentovanou. Obecně představíme naši tvorbu a návštevníci si budou moci práci s našimi materiály vyzkoušet. Z technických a technologických důvodů nebudeme odlívat z betonu. Je to náročné co do vybavení, prostoru i času a návštevníci by neměli možnost si nic odnést.
Můžeme na sobotu večer nabídnout prezentaci o tvorbě solární lampy

DALŠÍ VYSTAVOVATELÉ

Uvidíte živě ve dnech 15. ― 21. dubna 2019

Šestý ročník designérské přehlídky Prague Design Week 2019 se uskuteční ve svou patrech domu na náměstí Republiky 7 hned vedle OD Kotva. Sedm dnů se zde představí tvorba designérů, šperkařů, módních návrhářů, kreativců, ateliérů, škol i firem.

1místo
7dní
60+vystavovatelů
VÍCE INFORMACÍ

Zůstaňte ve spojení

Sledujte náš web a sociální sítě.