EnjoyTimber.com

Pod značkou EnjoyTimber.com vyrábím dřevěné, vzhledem zcela ojedinělé obouvací lžíce, kliky ke dveřím, dveře a lampy. Dřevo, které používám k výrobě jsou přirozeně v lese uschlé větve i celé kmeny, nikdy neřežu do živých stromů. Každý můj výrobek je originální a neopakovatelný, díky krásné kresbě dřeva a přírodním tvarům, které jsou doplněné dalšími materiály. Vysoká kvalita s precizní zpracováním každého detailu jen podtrhují jejich vyjímečnost. Užij si Dřevo … Užij si Přírodu … Užij si Moje Výrobky na EnjoyTimber.com

www.enjoytimber.com


najdete nás v místnosti:

114

program:

1) V průběhu celé akce budu návštěvníky učit jak se pracuje s: ručním a strojním hoblíkem, dlátem, pořízem, japonskou pilou, jak se brousí nástroje. Dále popíšu: vlastnosti a využití jednotlivých druhů dřev, výhody používání přírodních olejů na ošetření dřeva, oproti klasickým barvám, tajuplné zajímavosti ze života stromů.

Pro rezervaci času lekce jsem vytvořit kalendář dostupný na www.enjoytimber.com/kalendar.html

2) Soutěž: Výherce dostane výrobek EnjoyTimber.com dle vlastního výběru.

3) Budu předvádět výroby obouvací lžíce, dřevěné kliky a lampičky se kterou mi budou pomáhat návštěvníci. A aby se nestalo že v jeden čas přijdou 3 zájemci.

4) Budu zde prodávat mé výrobky.

DALŠÍ VYSTAVOVATELÉ

Uvidíte živě ve dnech 15. ― 21. dubna 2019

Šestý ročník designérské přehlídky Prague Design Week 2019 se uskuteční ve svou patrech domu na náměstí Republiky 7 hned vedle OD Kotva. Sedm dnů se zde představí tvorba designérů, šperkařů, módních návrhářů, kreativců, ateliérů, škol i firem.

1místo
7dní
60+vystavovatelů
VÍCE INFORMACÍ

Zůstaňte ve spojení

Sledujte náš web a sociální sítě.