Katia Kolinger

Katia se šperkům věnuje od útlého dětství, ale k profesionální dráze šperkaře se rozhodla až po letech strávených ve filmovém průmyslu. Po ukončení zlatnických studií se vydala na několik zahraničních stáží a další odborné zkušenosti sbírala i jako designer značky ALO diamonds, která ji otevřela cestu k luxusním šperkům i novým technologiím. Pracuje převážně se stříbrem v kombinaci s perlami, plastem, ale i s diamanty. V její poslední kolekci KOLIBŘÍCI zákazníci oceňují hravost, barevnost i ekologické zpracování plastu. Katia sní o tom, že její šperky budou zdobit ženy každého věku a stanou se rodinným dědičným šperkem. Za novými nápady chce i nadále cestovat a sbírat inspirace v exotických krajinách, aby její šperky odrážely veselou a slunečnou energii.

www.katiakolinger.cz


najdete nás v místnosti:

204

program:

Workshop:
Zpracování plastových částí do šperku.
Denně 15 - 16 hodin
Maximálně 3 účastníci.
Vyzkoušíte si detailní práci se zlatnickými nástroji při vlepování plastových částí do stříbrného šperku. Možnost odkoupení finálního šperku.

DALŠÍ VYSTAVOVATELÉ

Uvidíte živě ve dnech 15. ― 21. dubna 2019

Šestý ročník designérské přehlídky Prague Design Week 2019 se uskuteční ve svou patrech domu na náměstí Republiky 7 hned vedle OD Kotva. Sedm dnů se zde představí tvorba designérů, šperkařů, módních návrhářů, kreativců, ateliérů, škol i firem.

1místo
7dní
60+vystavovatelů
VÍCE INFORMACÍ

Zůstaňte ve spojení

Sledujte náš web a sociální sítě.