origasmus

Jsem experimentální designérka a žiji a pracuji v Německu, ve Výmaru. Také zde jsem studovala Bauhaus. Pracovat s papírem je můj koníček, moje vášeň, můj život, protože papír je hodnotná a cenná světová surovina. Používám velmi originální techniky Origami k vytváření jedinečných geometrických obrazců a uměleckých děl. Z těch následně vytvářím, nejen různé malosériové objekty, šperky, ale např. i svítidla. Fascinuje mě tento opakující se proces přehýbání a skládání. Ohyby i kompozice je nutné nejen precizně až strojově opakovat, ale také každému věnovat svoji vlastní péči.

instagram.com/origasmus


najdete nás v místnosti:

214

program:

Every day from 1 to 5 pm
„Live folding of a three-dimensional origami tessellation“ Visitors can see how an artwork is created, ask questions and watch the progress of the paper transformation.

Saturday 3pm
Performance „Folding Fractals“ A ritual of folding a bigger sized paper into a single tile of a Hydrangea Tessellation. The steps to form the petals are repeated in levels each following being smaller than the previous one, theoretically infinitesimal. The process will be in companionship with Anna-Maria Weiß a german artist specialized in rituals and etching.

DALŠÍ VYSTAVOVATELÉ

Uvidíte živě ve dnech 15. ― 21. dubna 2019

Šestý ročník designérské přehlídky Prague Design Week 2019 se uskuteční ve svou patrech domu na náměstí Republiky 7 hned vedle OD Kotva. Sedm dnů se zde představí tvorba designérů, šperkařů, módních návrhářů, kreativců, ateliérů, škol i firem.

1místo
7dní
60+vystavovatelů
VÍCE INFORMACÍ

Zůstaňte ve spojení

Sledujte náš web a sociální sítě.