Ateliér Průmyslový design FMK UTB ve Zlíně

Vystavená expozice byla pod názvem About Layabouts, neboli Peciválové představena na letošním Milan Design Week 2014. Jedná se v převážné míře o drobnější užitné předměty, tematicky náležící do nejrůznějších produktových oblastí. Výrobky reprezentují průřez ateliérovou tvorbou, snahu o experimentování v oblasti technologií a materiálů, důraz na detailní realizaci designérské myšlenky s potenciálem pro průmyslovou výrobu.
V našem ateliéru design chápeme jako prostředek komunikace, prostřednictvím něhož dochází k interakci mezi tvůrcem, výrobcem, obchodníkem a uživatelem. Ateliér Průmyslový design FMK UTB ve Zlíně se zaměřuje na úzkou spolupráci s výrobním sektorem, o čemž svědčí řada realizací konkrétních výrobků, registrovaných průmyslových vzorů a dlouhodobě úspěšné partnerství s mnoha firmami.

DALŠÍ VYSTAVOVATELÉ

Zapište si datum: 15. ― 21. dubna 2019

Sedmý ročník designérské přehlídky Prague Design Week 2020 se uskuteční ve svou patrech domu na náměstí Republiky 7 hned vedle OD Kotva. Pět dnů se zde představí tvorba 77 designérů, šperkařů, módních návrhářů, kreativců, ateliérů, škol i firem.

1místo
5dní
77vystavovatelů
VÍCE INFORMACÍ

Zůstaňte ve spojení

Sledujte náš web a sociální sítě.