Ether

Autorská značka designerky Evy Vontorové je zaměřená na tvorbu originálních doplňků z prvotřídních přírodních usní. Díky výraznému minimalistickému stylu, kvalitním usním a preciznímu zpracování v souladu s tradičním kožedělným řemeslem si Ether získal oblibu především u náročných zákaznic hledajících jedinečné a luxusní doplňky. Jádro kolekce tvoří praktické kabelky, psaníčka a opasky, v nabídce jsou i pouzdra na telefony a tablety, čelenky a klíčenky. Letos Ether představuje s novou řadou doplňků také dámskou RTW oděvní linii.

Kolekce SS 15 s názvem Alia představuje novou řadu doplňků a v pořadí druhou dámskou RTW oděvní linii. Kabelky a psaníčka mají progresívní minimalistický design a jsou vyrobeny z netradičně strukturovaných a jinak povrchově upravených přírodních usní. Kontrastem k čistým geometrickým liniím doplňků jsou rozevláté, oblé a velmi ženské siluety oděvní RTW kolekce.

DALŠÍ VYSTAVOVATELÉ

Uvidíte živě ve dnech 2. ― 8. května 2016

Sedmý ročník designérské přehlídky Prague Design Week 2020 se uskuteční ve svou patrech domu na náměstí Republiky 7 hned vedle OD Kotva. Pět dnů se zde představí tvorba 77 designérů, šperkařů, módních návrhářů, kreativců, ateliérů, škol i firem.

1místo
5dní
77vystavovatelů
VÍCE INFORMACÍ

Zůstaňte ve spojení

Sledujte náš web a sociální sítě.