Hana Majerová & Magdalena Němcová

BcA. Hana Majerová
MOTH je závěsné ocelové svítidlo, jehož tvar je inspirován přírodou. Elipsovitý tvar svítidla připomíná máchání křídel můry, které je základem pro jeho celkový vzhled. Světlo se skládá z dvojitého pláště, do jehož dutiny jsou umístěny led diody. Tok světla je polohovatelný do třech směrů – nahoru, dolů a do středu.

BcA. Magdalena Němcová
TEST Tube light je svítidlo složené ze zkumavek. Svítidlo vzniklo ve spolupráci s firmami Lasvit a Kavalierglass. Svítidlo se skládá ze skleněného pískovaného prstence, do kterého jsou zasunuty jednotlivé zkumavky, uzavřené korkovým špuntem. Těmito korkovými špunty prochází přívodní kabel. V každé zkumavce je umístěna jedna led dioda. Výrazným vizuálním prvkem jsou pak červené dráty vedoucí ze zkumavek, které napájí led diody. Tyto dráty se sbíhají ve svazek, který kontrastuje s křehkostí skla.

DALŠÍ VYSTAVOVATELÉ

Uvidíte živě ve dnech 2. ― 8. května 2016

Sedmý ročník designérské přehlídky Prague Design Week 2020 se uskuteční ve svou patrech domu na náměstí Republiky 7 hned vedle OD Kotva. Pět dnů se zde představí tvorba 77 designérů, šperkařů, módních návrhářů, kreativců, ateliérů, škol i firem.

1místo
5dní
77vystavovatelů
VÍCE INFORMACÍ

Zůstaňte ve spojení

Sledujte náš web a sociální sítě.