Evista Design

Eva Pechová, designérka a umělkyně tvoří pod značkou Evista Design a vyrábí unikátní díla ze dřeva. Každý projekt je jedinečný, stejně jako každý kus dřeva a autorka se snaží každou „nedokonalost“ dřeva vyzdvihnout a přetvořit na dokonalé, jedinečné dílo. Názvy děl nejsou nahodilá, ale jsou to životní hodnoty, které jsou pro autorku v životě důležité. Dřevo, hlavní materiál je v některých případech doplněn o sklo či ručně kované prvky. Díla autorky jsou v soukromých sbírkách, veřejně pak např. v německém Hildenu, kde město díla autorky veřejně vystavuje.

www.evista-design.com


na Prague Design Week 2020 v místnosti:

117

program:

Během akce budu vystavovat některá ze svých děl, většina těchto děl je na robustních kovaných stojanech, samostatně stojících. Plánuji instalovat nedodělané dílo...které budu během celého týdne dodělávat.

DALŠÍ VYSTAVOVATELÉ

Uvidíte živě ve dnech 2. ― 6. září 2020

Sedmý ročník designérské přehlídky Prague Design Week 2020 se uskuteční ve svou patrech domu na náměstí Republiky 7 hned vedle OD Kotva. Pět dnů se zde představí tvorba 77 designérů, šperkařů, módních návrhářů, kreativců, ateliérů, škol i firem.

1místo
5dní
77vystavovatelů
VÍCE INFORMACÍ

Zůstaňte ve spojení

Sledujte náš web a sociální sítě.