OP&K

OP&K je ilustrátorská a designérská dvojice. Naším cílem je pracovat na projektech, které přistupují k zadání koncepčně a kdy je třeba ke kvalitnímu výsledku propojit více oborů. Baví nás projekty, kde ilustrace přesahuje do jiných oborů a je třeba se zabývat například specifickými materiály nebo řešením prostorových objektů. Máme na prodej autorské tisky ve spolupráci s Annou Mastníkovou (Stellion) a animační hračky Flipbook machiny. Jsou to objekty pomocí, kterých si můžete nejen analogově vytvořit svoji animaci. Je to ideální edukační hračka, ale i hezký objekt, který vám připomene vaše důležité okamžiky.

www.op-k.cz


na Prague Design Week 2020 v místnosti:

216

program:

U stánku OP&K si budete moci v rámci stále probíhajícího workshopu vytvořit vlastní animaci na různých animačních strojích. Workshop je určen pro děti od 8 do 108 let. Jedná se o otevřenou formu workshopu (tzv. průchozí), každý návštěvník zůstane na dobu jakou bude chtít.

DALŠÍ VYSTAVOVATELÉ

Uvidíte živě ve dnech 2. ― 6. září 2020

Sedmý ročník designérské přehlídky Prague Design Week 2020 se uskuteční ve svou patrech domu na náměstí Republiky 7 hned vedle OD Kotva. Pět dnů se zde představí tvorba 77 designérů, šperkařů, módních návrhářů, kreativců, ateliérů, škol i firem.

1místo
5dní
77vystavovatelů
VÍCE INFORMACÍ

Zůstaňte ve spojení

Sledujte náš web a sociální sítě.